0,- Kč Košík| |

Designová sedací souprava Azur

Dvoumístná až trojmístná designová sedací souprava Azur je dalším moderním kouskem nábytku s mnoha funkcemi opěrek. Pomocí spínače, který se nachází na vnější straně boční opěrky, můžete snadno jedním stiskem vysunout jak opěrku hlavy, tak i nohou. Opěrky pak můžete nastavit do různých poloh tak, aby vám to bylo pohodlné.

Pohovka Azur je, kvůli svým funkcím, tvořena převážně z kovu, i přesto však její kostra zůstává pevná a stabilní. Pohovka, kterou vidíte na obrázku je očalouněna látkou světle šedého odstínu. Skvěle se hodí do světle zařízeného moderního interiéru s dlažbou či plovoucí podlahou. Čalounění si samozřejmě můžete přizpůsobit vašim požadavkům.

Cena prvků sedací soupravy

Kožené provedení68 300,- Kč
Látkové provedení66 800,- Kč
Kožené provedení65 200,- Kč
Látkové provedení62 400,- Kč
Kožené provedení43 500,- Kč
Látkové provedení41 600,- Kč

Dostupnost: Do 6 - 8 týdnůZáruka: 24 měsíců

Designová sedací souprava Azur lze zhotovit v různých kombinacích látek. Čalounění můžete volit mezi umělou kůží a látkou. Umělá kůže, stejně tak jako látka, nabízí mnoho barevných odstínů. Pokud upřednostňujete pravou kůži, můžete si exkluzivně připlatit za hovězí či buvolí kůži. Máte-li však jiné představy, není problém, abyste si látku dodali sami.

Model Azur můžete pořídit v těchto variantách:

Zhotovení z polyuretanové pěny o objemové hmotnosti:

  • sedací část -  kg/m3
  • opěrná část - kg/m3
  • opěrky na ruce - kg/m3