Ukázka z realizací velké pohovky Maifair kožené:

Parametry a možnosti kožené pohovky Maifair

Velká pohovka Maifair v koženém provední je k dispozici ve třech rozměrových variantách: 205, 225 a 245cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak, aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Kožená sedací souprava Maifair je opravdu velká a robustní.
Nádhermě se bude vyjímat ve velké místnosti a zvýrazní se tak její majestátnost. Nemusíte ji mít jen v kůži. Na výběr je mnoho látek a napodobenin kůže. Již dávno se nejedná o koženku. Jsou k dispozici látky které vypadají jako kůže, na omak jsou velmi příjemné a hlavě nestudí. Pokud se na tento materiál posadíte ihned ucítíte teplo, které z něj sálá a vzhledově jej od kůže budete těžko rozeznávat. Nechte se rozmazlovat našimi nejjemnějšími látkami.

Manuální opěrka hlavy má mnoho poloh. Nebudete mít problém si najít tu svoji nejpříjemnější. Funguje tak, že v každé poloze, když s podhlavníkem pohnete směrem od zadu do předu slyšíte cvaknutí. V té poloze můžete zastavit a užívat si, zda tato pozice vyhovuje celkové poloze sezení. Pokud ne, můžete ji jakkoliv ihned změnit.

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou a kovovými nožičkami.


Velkou pohovka Maifair v kůži si můžete pořídit:


Doprava kožené pohovky Maifair

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme