Jakou sedací soupravu si vybrat do malého bytu?

Jakou sedací soupravu bychm měli vybrat do menších prostorů? Záleží na její využití a jaké zamýšlíme i její použití. Při výběru sedačky do malého bytu bychom měli předem vědět a dobře si rozmyslet co by pro nás měla splňovat. Vhodným řešením může být i klasická rozkládací sedací souprava. Ale ne vždy využijeme rozkládací systém, za který si vždy musíme připlatit. I když částka není zase až tak cenově rozdílná. Rozkládací sedací souprava do malého bytu nám tedy může z části vyřešit naše problémy. Docílíme toho, že si pořídíme malou sedačku a navíc ji můžeme využít i pro přespání naší neočekávané návštěvy.

Rozkládací sedací souprava s dvoupostelí nad sebou do malého bytu

Dobrým řešením je pořídit klasickou rozkládací sedací soupravu, která má speciální rozkládací mechanismus. Jedním taham vytvoříme z klasické sedačky dvoupostel nad sebou. Nemusíme mít žádné obavy, že by se mechanismus sám opět uzavřel. Rozkládací mechanismus má svůj zámek, který je bezpečný i pro malé děti. Jedno lůžko je vhodné pro osobu do zatížení 100 kg.


Spousta možností sedací soupravy do malého bytu

V naší nabídce máme velký výběr všech možných sedaček. Bohužel ne u každé máme rozepsány všechny možné velikosti. Pokud vás sedací souprava zaujme, neobávejte se nás kontaktovat. Rádi se vám budeme věnovat.


Další zajímavé články o sedačkách: