0,- Kč Košík| |

Rohová sedačka 200x150

tento prostor je sice velmi malý, ale i tak situaci dokážeme vyřešit malou rohovou sedací soupravou. Základem je výběr designu, která sedačka se nám bude nejvíce líbit.

Další faktor je, jak se nám na této sedací soupravě bude sedět. To lze odvodit i z jiných podobných sedacích souprav. V případě, že je sezení na které jste zvyklí moc tvrdé, není problém nahradit jej měkčím nebo i naopak tvrdším. 

V tomto případě bychom měli zvažovat jako další faktor šíři područek. Ać se to nezdá, široké područky nám zbytečně ubírají hodně místa, které bychom mohli využít k sezení. V nabídce máme několik takových modelů, které mají takto úzké područky a navíc jdou sestavit i do rohu. 

Další důležitá věc je rozvržení sedačky. Mají být jen opěradla nebo na jedné straně zakončíme lenoškou? Tím získáme i prostor na odpočinek. Dle situace v místnosti zvolíme zda levé nebo pravé provedení eLka. 

Můžeme jedno místo s područkou odsadit polohovacím mechanizmem a tim získáme místo jak k sezení, tak v případě potřeby další místo k relaxaci vleže. 

Mezi tyto sedací soupravy patří například: Voodoo, Anděl, Liberty, Holmes...
*Pokud je obrázku dvojpohovka lze tuto sedací soupravu dodat v rohovém provedení.