0,- Kč Košík| |

Křeslo pro domácí kino Savoie s polohovacím mechanizmem

Tento model je další z řady televizních nebo chcete-li křesel pro domácí kino. V televizním křesle Savoie nikdy nezažijte, že by Vás cokoliv tlačilo a tím vyrušovalo z pohodlného sledování Vašeho oblíbeného filmu. Vše je zaměřeno na dokonalý komfort při relaxaci a odpočinku. Tlačítkem si vyjeďte zvlášt do polohy pro nohy a druhým ovládáte polohu zad. Chcete si jen číst knihu? Poloha, kterou zvolíte bude zajisté úplně jiná, než když budete večer sledovat svůj oblíbený pořad. 

U tohoto modelu můžete mít samostatně křeslo nebo si poskládat dvojpohovku i trojpohovku.

 
Model Savoie je vybaven:

  • nezávislým polohovacím mechanizmem zad a nohou (nohy a záda se polohují každý zvlášt)
  • křeslo na centrální otočné noze
  • kůží nebo látkou ze základního bezpříplatkového vzorníku

Cena je vždy uvedena dle tohoto popisu.

Cena prvků sedací soupravy

Křeslo v. 110 cm x d. 84 cm x hl.89 cm
Kožené provedení70 880,- Kč

Dostupnost: 6 - 7 týdnůZáruka: 24 měsíců

Křeslo pro domácí kino Savoie je skvělý výběr jak si v dnešní době pořídit opravdové kino domů.  Savoie můžete mít na 4 nožičkách jako pevné křeslo bez polohování. Otočné na jedné centrální noze, otočné na dvou nožičkách. Dále pak sestavu do půlkruhu jako jednotlivá křesla s odkládací schránkou např. na víno vždy mezi jednotlivými křesly a chlazením nebo ohřevem nápojů v područce. Dále pak do půlkruhu jakoukoliv kombinaci řesel, dvojpohovek, trojpohovek navazujících na sebe do půlkruhu nebo v půlkruzích za sebou.    

Samozřejmně můžeme do dvojpohovky a trojpohovky dodat i lůžko.

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou dále kovu nebo hliníku

Křeslo pro domácí kino Savoie si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských kůží. Pokud upřednostňujete látky v našich vzornících najdete spoustu materiálů a barev. Také můžete vyzkoušet látku, která vypadá jako kůže a je však látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není pravá kůže. Jste zvyklí na mikroplyš - v našich vzornících je připraveno veliké množství odstínů. 

Křeslo pro domácí kino Savoie si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 700,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.