Parametry a možnosti křesla pro domácí kino Ambra

Pokud si chcete doma mít opravdové kino, je toto ta najlepší varianta z naší nabídky. Ambru můžete mít jako samostatné křeslo na čtyřech nízkých nožičkách, otočné na jedné noze nebo otočné na dvou nohách. Dále jako dvojpohovku a trojpohovku. U dvojpohovky a trojpohovky je možné i lůžko uvnitř. 

Křeslo pro domácí kino Ambra si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských kůží. Pokud upřednostňujete látky v našich vzornících najdete spoustu materiálů a barev. Také můžete vyzkoušet látku, která vypadá jako kůže a je však látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není pravá kůže. Jste zvyklí na mikroplyš - v našich vzornících je připraveno veliké množství odstínů. 

Křeslo pro domácí kino Ambra si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava křesla Ambra

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 700,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme