Jak si vybavit domácí kino s křeslem Savoie?

Jak si v dnešní době pořídit opravdové kino domů? Určitě velkou televizi alespoň 4K (nebo vyšší 8K) s HDR pro leppší kvalitu obrazu. Pokud používáte plátno kvalitní 4K projektor s vysokým jasem. To však není vše myslete na své pohodlí a pořiďte si křeslo pro domácí kino Savoie. Můžete jej mít na čtyřech nožičkách jako pevné křeslo bez polohování. Otočné na jedné centrální noze, otočné na dvou nožičkách. Dále pak sestavu do půlkruhu jako jednotlivá křesla s odkládací schránkou např. na víno vždy mezi jednotlivými křesly a chlazením nebo ohřevem nápojů v područce. Dále pak do půlkruhu jakoukoliv kombinaci řesel, dvojpohovek, trojpohovek navazujících na sebe do půlkruhu nebo v půlkruzích za sebou.    

Samozřejmně můžeme do dvojpohovky a trojpohovky dodat i lůžko.

Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou dále kovu nebo hliníku

Křeslo pro domácí kino Savoie si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských kůží. Pokud upřednostňujete látky v našich vzornících najdete spoustu materiálů a barev. Také můžete vyzkoušet látku, která vypadá jako kůže a je však látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není pravá kůže. Jste zvyklí na mikroplyš - v našich vzornících je připraveno veliké množství odstínů. 

Křeslo pro domácí kino Savoie si můžete pořídit v těchto variantách:

  • výběr potahů z nejjemnějších italských kůží nebo látek nanotextilí a mikroplyše stejného původu
  • jako křeslo statické; otočné, polohovací na jedné noze; otočné, polohovací na dvou nohách.
  • jako sestavu dvou nebo tří křesel
  • jako sestavu pro domácí kino dvou nebo tří křesel (natočeno do půlkruhu s širokou područkou)
  • jako dvojpohovku a trojpohovku
  • dodáváme také podnožky
  • vyhřívací nebo chladící držák nápojů
  • se zárukou 24 měsíců
  • křeslo pro domácí kino Savoie


Doprava křesla pro domácí kino Savoie

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 700,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme