Polohovací sedací soupravu Holmes je možné dodat

i v koženém provedení  je k dispozici jako dvojpohovka ve třech rozměrech 154cm, 174cm, 194cm, 214cm a také jako křeslo 99cm. Všechny rozměry u dvojpohovky mají dva sedací a opěrné polštáře, jen jsou pokaždé zmenšené nebo zvětšené tak aby se dosáhlo požadovaného rozměru. Vše je podřízeno designu.

Sedací soupravu Holmes dodáváme také jako rohovou sedací soupravu. Zde zajitsté oceníte pohodlí a variabilitu s jakou můžete tuto sedací soupravu mít. Ať už se jedná jen rohovu sedací soupravu s lenoškou nebo velkou rohovou sedací soupravu ukončenou například poloostrovem. 

Pokud chcete mít společníka na dlouhé večery, je tato sedací souprava pro Vás ideální volbou. Nevšední design, nově navržený, maximálně pohodlný relaxační mechanizmus je připraven pro Vaše pohodlí. 


Konstra této sedací soupravy je vyrobena z masivního topolu spolu se silnostěnou překližkou

Holmes si můžete nechat očalounit širokým výběrem italských potahových látek. Pokud upřednostňujete kůži v našich vzornících najdete spoustu barev. Nebo vyzkoušejte látku která vypadá jako kůže a je látkou. Výhoda oproti kůži? Za všech okolností teplá. Návštěva Vám nebude věřit, že to není kůže. Jste zvyklí na mikroplyš - v našich vzornících je připraveno veliké množství odstínů. 

Rohovou sedací soupravu Holmes si můžete pořídit v těchto variantách:


Doprava polohovací sedčky Holmes

Dopravu sedacích souprav a doplňků zajistíme sami, díky čemuž je dostanete v perfektním stavu. Ostatně vše balíme do speciálních ochranných obalů. Zboží doručíme, přineseme a vybalíme na Vámi určeném místě.

Rohové sedací soupravy zdarma sestavíme (ostatní netřeba sestavovat). Obaly zlikvidujeme, pokud si je nechcete schovat. Na přání Vás zbavíme i staré sedačky za Kč 500,- na odvoz a likvidaci.

Doprava zboží nad 80.000,- Kč je zdarma, jinak dle ceníku dopravy.

Potřebujete poradit?

Vyplňte formulář a my se Vám ozveme