0,- Kč Košík| |

Výběrem bílé nebo červené sedací soupravy nic nepokazíme

Často dostáváme otázky, zdali vybrat bílou sedací soupravu nebo červenou sedací soupravu. V první řadě záleží na rozhodnutí zákazníka. Je zcela jasné, že bílá sedací souprava bude náročnější na údržbu. Z druhé strany je tato sedací souprava skutečným skvostem. Záleží na interiéru. Můžeme si pořídit bílou koženou sedací soupravu, kterou můžeme doplnit i druhou barevnou variantou. Tím získáme exkluzivní sedačku dvou barev. Nevěříte? Prohlédněte si fotogalerii bílých sedacích souprav. Nabízíme vám u každé naší sedací soupravy možnost bíle barvy jak v koženém provedení, tak v látkovém provedení.

Bílá kožená sedací souprava Zoom   Bílá kožená sedací souprava Folk

Bílá kožená sedací souprava Zoom lze vyrobit i v látkovém provedení               Bílá kožená sedací souprava Folk, která se může kombinovat i s jinou barvou kůže.

A co bílá rohová sedací souprava?

Pokud jste spíše milovníky bílých rohových souprav i pro vás máme připravenou malou fotogalerii. Připravili jsme pro vás již bílou rohovou sedací soupravu v kombinaci s hnědou. Velmi elegantní provedení.

Bílá kožená rohová sedací souprava Texas   Bílá kožená rohová sedací souprava Zealand

Bílá kožená rohová sedací souprava Texas v kombinaci s tmavší kůží.                      Bílá kožená rohová sedací souprava Zealand ve dvojbarevném provedení.

Další rohové sedací soupravy vám též nabízí bílé provedení v kůži i v látce.


Další články o sedačkách: