Potřebujeme čistící prostředky na koženou sedačku?

Čistících prostředků na sedací soupravy dnes máme velkou řadu. Ale je vůbec vhodné stále impregnovat naší koženou sedačku? Jak se říká - vše s mírou. Měli bychom hlavně dodržovat nějaká pravidla, abychom nemuseli stále používat různých čistích prostředků. Především neumistňujme kožený nábytek příliš blízko k radiátoru nebo jinému zdroji tepla. Po umístnění kožené sedačky si ověřme, že vzdálenost mezi ní a tepelným zdrojem je minimálně 30 cm a chraňme je před přímým slunečním záření.

Pokud už se rozhodneme pro údržbu a čištění naší sedačky věnujme tomu více času. Pro čištění  a ošetřování kůže používejme garantované a kvalitní čistící prostředky na kůži. Běžné čistící prostředky a chemikálie mohou způsobit škodu vyžadující finančně nákladnou opravu kožené sedací soupravy.

Je vhodné pro prodloužení životnosti sedací soupravu jednou či dvakrát ročně ošetřit. Používají se nato speciálně vyrobená čistící sada na koženou sedací soupravu. Tato sada je nejen schopná koženou sedací soupravu vyčistit, ale také naimpregnovat a zvláčnit. Nepodceňujte nákup čistících prostředků na sedací soupravy. V každém obchodě, který se zabývá výrobou nebo prodejem koženého nábytku dostanete kvalitní čistící prostředky na koženou sedačku. My se tímto sortimentem nezabýváme, jelikož dovážíme výhradně sedací soupravy z Itálie a nedovedu si představit prodej těchto přípravků. My samozřejmě můžeme na požádání našeho klienta dodat k sedací soupravě ten nejkvalitnější čistící prostředek od výrobce sedacích souprav.

Ukázka kvalitní kůže používaná v Itálii při výrobě sedací soupravy. Celou nabídku najdete mezi vzorníky potahů.

 

9009_deep_bue   taurus_6296_pink   florida_233_cocoa   patine_22_brown

 

calsoft_180_darkbrown   calsoft_18_brown   patine_25_green   florida_296_darkpink

 

florida_1843_brown   florida_black   florida_1049_taupe   florida_1844_ligttaupe

 

florida_1310_anthracite   florida_1509_deepbeige   florida_30_yellow   florida_820_vanilla

 

Nacre_02_pearl   Taurus_6473_beige   florida_5297_offwhite   florida_1087_offwhite

 

florida_white

 


Další zajímavé články o sedačkách: