Vysoce kvalitní italské látky Nanotex

Logo Accademia

Accademia del Pulito pochází ze spojení mezi nejspolehlivější "anti-flek" technologie mezi mnoha tkanin ošetření a nových textilií těchto sbírek AURIM Group SpA. Zaujme originalitou barev, které všestrannosti této kolekce, u odolnosti proti opotřebení tkaniny, a na snadnost čištění všech druhů skvrn. Naučte se tajemství Nanotechnologie!  Accademia del Pulito jako osobní asistent je připraven jednat proti domácím skvrnám.

Přečtěte si jak se naučit tajemství, jak odstranit i ty nejsilnější skvrny.

Nanotextilie - nejlepší volba látky nové generace

Nepromokavé vlastnosti tkanin pochází ze speciálního druhu dokončovacích ošetření zvané Nanotex. Z praktického hlediska je nano (ultra-malé) fluorouhlíkové struktury, která je upevněna přímo na příze molekul. Na rozdíl od běžných fluorouhlíkových struktur, které jsou aplikovány na tkaniny jako film, který má tendenci se rozkládat při běžném používání, Nanotex dokončovací opravuje jednotlivé molekuly, aby bylo v každé jednotlivé příze. Každá molekula je nezávislá na další. Výhodou je, že poškození v důsledku použití a mytí se omezuje na individuální poškozené molekuly bez ovlivnění jiných sousedních molekul. Ošetření vydrží vysoký počet pracích cyklů, v domácí pračce na 30 ° C, v jemném mycím cyklu. Výhodou tohoto způsobu ošetření je, že umožňuje aby tkanina zůstala prodyšná. Ve skutečnosti, dokončovací materiál není záloha na povrchu tkaniny jako film, ale zahrnuje zcela a výhradně příze, aniž by uzavření mezery mezi interlacements přízí, nechává vzduch a vodní páru volně projít.

NanoTechnologie, považovaná za jednu z nejdůležitějších technologií 21. století, již nyní zásadně transformuje ekonomiku v mnoha průmyslových odvětvích. Tato technologie představuje základní kámen pro revoluční inovace v různých oblastech, od průmyslu až po běžný život. Díky NanoTechnologii se mnohé aplikace a produkty, které byly ještě nedávno pouhými teoretickými koncepty, stávají realitou. NanoTechnologie má vliv na široké spektrum oblastí, včetně textilního průmyslu, produkce karbonových vláken, metalurgie, elektroniky, zdravotnictví, chemie a dalších.

NanoTechnologie umožňuje přenést přirozené vlastnosti, známé již miliony let, na běžné povrchy, které by jinak tyto vlastnosti neměly. Příkladem může být rostlina lotos, jejíž listy jsou hydrofobní (odpuzují vodu), což zabraňuje jejich znečištění. Voda stékající po listu odplavuje nečistoty, čímž udržuje list čistý. Podobně fungují i textilie ošetřené NanoTechnologií. Jejich vlastnosti jsou propracovány do nejmenších detailů, aby poskytovaly uživatelům vyšší užitnou hodnotu a širší možnosti využití. Ošetřené povrchy jsou tak vylepšeny, což zvyšuje jejich životnost a odolnost proti vnějším vlivům. Uživatelé tak získávají snadnější údržbu, což přináší časové i finanční úspory.

Díky nanokompozitům mohou nanotextilie měnit své vlastnosti podle aktuálních potřeb, například udržovat chlad v létě a teplo v zimě.

Italské nanotextilie - k vidění u nás na showroomu.

 

 

Další informace nejen o italských sedačkách