Vysoce kvalitní italské látky Nanotex

Logo Accademia

Accademia del Pulito pochází ze spojení mezi nejspolehlivější "anti-flek" technologie mezi mnoha tkanin ošetření a nových textilií těchto sbírek AURIM Group SpA. Zaujme originalitou barev, které všestrannosti této kolekce, u odolnosti proti opotřebení tkaniny, a na snadnost čištění všech druhů skvrn. Naučte se tajemství Nanotechnologie!  Accademia del Pulito jako osobní asistent je připraven jednat proti domácím skvrnám.

Přečtěte si jak se naučit tajemství, jak odstranit i ty nejsilnější skvrny.

Nanotextilie - nejlepší volba látky nové generace

Nepromokavé vlastnosti tkanin pochází ze speciálního druhu dokončovacích ošetření zvané Nanotex. Z praktického hlediska je nano (ultra-malé) fluorouhlíkové struktury, která je upevněna přímo na příze molekul. Na rozdíl od běžných fluorouhlíkových struktur, které jsou aplikovány na tkaniny jako film, který má tendenci se rozkládat při běžném používání, Nanotex dokončovací opravuje jednotlivé molekuly, aby bylo v každé jednotlivé příze. Každá molekula je nezávislá na další. Výhodou je, že poškození v důsledku použití a mytí se omezuje na individuální poškozené molekuly bez ovlivnění jiných sousedních molekul. Ošetření vydrží vysoký počet pracích cyklů, v domácí pračce na 30 ° C, v jemném mycím cyklu. Výhodou tohoto způsobu ošetření je, že umožňuje aby tkanina zůstala prodyšná. Ve skutečnosti, dokončovací materiál není záloha na povrchu tkaniny jako film, ale zahrnuje zcela a výhradně příze, aniž by uzavření mezery mezi interlacements přízí, nechává vzduch a vodní páru volně projít.

NanoTechnologie je považována za jednu z klíčových technologií 21. století, která již nyní významně mění ekonomiku ve všech průmyslových odvětvích. Je jedním z výchozích bodů pro revoluční inovace v různých oblastech průmyslu a běžného života. Aplikace, přípravky a celé výrobky, které ještě před lety byly pouze teoretickým snem, se nyní stávají skutečností. NanoTechnologie zasahuje do širokého spektra oborů, např. oblast textilních a karbonových vláken, metalurgie, elektronika, zdravotnictví, chemie atd.

Technologie Nano umožňují poskytnout běžným povrchům miliony let známé přírodní vlastnosti, které by jinak nemohly získat. Nejlepším příkladem může být známá rostlina lotos. Když kapky vody stékají po lotosovém listu, berou s sebou veškeré kontaminujících částice, které ho znečistily a rostlina je tak stále čistá. Její povrch je totiž hydrofobní (odpuzuje vodu) a minimalizuje tak jeho znečištění. Na stejném principu se chovají ošetřené tkaniny. Vlastnosti aplikací jsou propracovány do hloubky tak, aby poskytly uživatelům mnohem vyšší užitnou hodnotu a možnosti uplatnění. Ošetřené povrchy jsou zušlechtěny, získávají tím vyšší životnost a stupeň ochrany proti vnějším vlivům. Uživatelům umožňují snadnou údržbu, což přináší významné časové a finanční úspory.

Podle přidaných takzvaných nanokompozit mohou nanotextilie měnit vlastnosti podle potřeby, například. udržovat chlad v létě a v zimě teplo.

Italské nanotextilie - k vidění u nás na showroomu.

 

 

Další informace nejen o italských sedačkách