Každému z nás se již určitě stalo, že po nějaké návštěvě nebo hrátek našich ratolestí jsme našli skvrny na naší sedací soupravě. Pro paní domu je toto zjištění asi vždy její hrůzou.


Asi vhodným řešením by bylo již při výběru hledět na tyto možné faktory. Pokud máme doma malé ratolesti, tak určitě stoupá naděje, že se nám stane skvrna na sedací soupravě. Ale jak se ubránit těmto skvrnám? Měli bychom naší sedací soupravu střežit jako oko v v hlavě. Nebo zamykat místnost, aby se naše ratolesti nedostali na náš skvost? Určitě ne. Pokud vybíráte sedací soupravu a hrozí vám víše uvedené starosti, tak bychom měli pečlivě vybírat látkový potah, který nám bude tyto problémy minimalizovat. Ale jak to udělat? Je možné předejít problémům se skvrnou na sedací soupravě?

Jak minimalizovat problém skvrny na sedací soupravě?

Tuto otázku si často klademe. Někdy si ji klademe až když je problém na světě. Doporučujeme dvě možnosti, které vás ochrání od skvrn na sedací soupravě.

1) Při výběru sedací soupravy hleďte, aby měla sedačka možnost odepnout látkový potah. V naší nabídce najdete tyto možné odepínací potahy u moderních i rohových sedacích souprav. Potahy jsou připevněny pomocí kvalitních suchých zipů. Na první pohled si toho v žádném případě nevšimnete. Pokud se už vám stane, že se vám oběví skvrna na sedačce, tak nezoufejte a odepněte látkový potah. Tyto potahy je možné prát na menší teplotu oklo 40 stupňů. A váš problém je vyřešen.

2) Pokud si hodláte ušetřit pracnost se sundavání látkových potahů, tak pro vás máme připravenou novinku. Už jste někdy slyšeli o možnosti nanovlákna? Jako jediná firma v ČR ( zatím ) se můžeme pochlubit s látkamy NANOTEX. Video na naší stránce vás dokonale přesvědčí, co tato převratná novinka dokáže. Ano možná si říkáte, že již delší dobu jsou látky, které jsou opatřeny proti ušpinění. Ale to je jen impregnace. Nanotechnologie je zcela něco jiného. Je přímo v látce. Takže lehce vyčístíte i skvrnu od kafe.
Další zajímavé články o sedačkách: