Použitelné látky na sedací soupravy?

Na sedací soupravu nelze používat každou možnou látku. I když je dnes výroba potahových látek v současnosti dosti rozmanitá. Vybírat si můžeme z různých látek. My klademe u našich výrobců, aby se jednalo o velmi kvalitní látky vyráběné buťo přímo v Itálii nebo v EU.

Klasická potahová látka je vyráběna z textilie. Může se jednat jak o takanou i o netkanou textilii. Potahové látky tohoto typu jsou vynikající zejména z toho důvodu, že je možné na ně nanést prakticky jakýkoli designový prvek. Skvělou volbou jsou například potahové látky s různými motivy, i když v poslední době nejsou již tak žádané. Tyto vzory se dnes spíše hodí pro rustikální sedací soupravy. V oblibě jsou stále potahové látky mikroplyš.

Hojně jsou dnes žádané látky kde se např. prolíná fialová barva s černou nebo světlou barvou.

V neposlední řadě nesmýme zapomenout na novinku NANOTEX které řeší problémy se skvrnamy. Nanovlákna nám do budoucna ušetří nemalou finanční část našich nákladů. Tyto láty na sedací soupravy hlavně ocení rodiny s dětmi. Není nic krásnějšího než když naše malé ratolesti vylijí sladké pití na látkový potah sedací soupravy. Nanovlákna tyto problémy za nás vyřeší. Co se vlastně stane při použití této látky? Tekutina stéká po látce. Můžete si prohlédnout naše video.

V naší nabídce najdete více vzorníků potahových látek. Prosím kontrolujte, zdali se dá vzorník použít na sedací soupravu, která se vám líbí.


Rohová sedací souprava Madison v látkovém provedení

Oblíbená rohová sedací souprava Madison C4 v žinilkovém provedení.



Další zajímavé články o sedačkách: