0,- Kč Košík| |

Rohová sedací souprava vysoká záda Sapporo

Hledáte skutečně jedinečnou, podmanivou a pohodlnou sedací soupravu? Přejete si luxusní a jedinečný kousek nábytku, který podtrhne stylový nádech vašeho interiéru? Tak zpozorněte, právě jste takovou sedačku našli. Dostala netradiční jméno Sapporo. Jedinečnost si prostě žádá jedinečný název.

Tato černá kožená rohová sedací souprava má vysoká záda a je tvořena jemnými liniemi, které se spojily do originálního výrazu. Jedná se o velice moderní kousek nábytku, který se stane ozdobou vašeho interiéru. Z kožené sedací soupravy Sapporo dýchá čirá lehkost, pohodlí a komfort. K dispozici je v několika variantách.

Cena prvků sedací soupravy

Trojpohovka Sestava do L - v.80 cm x 287 cm x 228 cm
Kožené provedení106 262,- Kč
Látkové provedení96 616,- Kč
Dvojpohovka Sestava do L - v.80 cm x 247 cm x 208 cm
Kožené provedení99 034,- Kč
Látkové provedení90 064,- Kč

Dostupnost: 3 - 6 týdnůZáruka: 24 měsíců

Prohlédněte si koženou sedací soupravu Sapporo na fotografii. Všimněte si jedinečných moderních tvarů, které jsou výrazem elegance. Moderní a originální vzhled této kožené sedačky zdůrazňují důmyslně řešené nohy v kovovém nerez provedení.

Výhodou kožené sedací soupravy s vysokými zády Sapporo je dostatek prostoru – už nebudete řešit, kam posadit všechny hosty. Tato kožená sedačka je vhodná do každého interiéru. Oceníte ji ve větším i menším obýváku, stejně jako v pracovně.

Model Sapporo můžete pořídit v těchto variantách:

Zhotovení z polyuretanové pěny o objemové hmotnosti:

  • sedací část - 32 kg/m3
  • opěrná část - 22 kg/m3
  • opěrky na ruce - 18 kg/m3